Narodila se 26. srpna 1981 v Plzni jako Jana Radová. Ve svých mladých letech střídavě studovala na Gymnáziu Tomáše Garigua Masaryka v Plzni a Taipei American School na Taiwanu. Maturitu ovšem skládala v Čechách a po ní nastoupila na Právnickou fakultu Západočeské univerzity. Souběžně absolvovala řadu studijních stáží a pracovala jako překladatelka a administrátorka.

Magisterské studium ukončila v roce 2005 a od té doby byla zaměstnána jako advokátní koncipientka. Po absolvování postgraduálního studia a složení rigorózní zkoušky získala v roce 2009 doktorský titul a začala se živit jako advokátka. Od roku 2008 navíc studuje veřejnou správu a regionální rozvoj na Zemědělské univerzitě v Praze.

V roce 2009 vstoupila Kaslová do TOP 09 a ze sedmého místa pražské kandidátky byla zvolena do Sněmovny. Je místopředsedkyní ústavně právního výboru a mandátního a imunitního výboru.

Jako jedna z 44 žen, které se v roce 2010 dostaly do Poslanecké sněmovny, byla krátce po svém zvolení označena také titulem Miss parlament.