Jaroslav Bžoch se narodil 30. listopadu 1983. Vystudoval obor mechanik - operátor sklářských strojů na střední škole v Teplicích. Po maturitě vystudoval bakalářský obor ekonomie na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Několik let pracuje v oboru logistiky a námořních a leteckých přeprav, kde má i roční zkušenost z Nového Zélandu.

V letech 2015 až 2017 pracoval jako obchodní manažer ve firmě Damco Czech Republic, následně se stal zaměstnancem společnosti Maersk Line, kde zastává pozici manažera pro klíčové zákazníky.

V letech 2007 až 2011 byl členem ODS, od roku 2012 je členem hnutí ANO. V komunálních volbách v roce 2014 byl z pozice lídra kandidátky hnutí ANO zvolen zastupitelem města Teplice, v krajských volbách v roce 2016 byl za hnutí ANO zvolen zastupitelem Ústeckého kraje. Ze šestého místa kandidátky uspěl rovněž ve volbách do Poslanecké sněmovny v roce 2017 a stal se poslancem.

Se svou ženou Nikolou má dvě děti, velmi rád sportuje. V rámci Ústeckého kraje se zaměřuje zejména na oblast dopravy a sportu.