Narodila se 7. prosince 1967 v Praze a vystudovala obor dětská sestra na střední zdravotnické škole. Od roku 2008 studuje na CEVRO Institutu obor právo a veřejná správa.

Zabývala se podnikáním, působila jako personální ředitelka firmy Amont a ředitelka společnosti Bezbariérové pracoviště tolerance, která pomáhá zdravotně postiženým lidem. Založila také Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením.

V roce 2006 vstoupila do ODS a později se stala členkou Místního sdružení Čimice. Rovněž se stala členkou Evropské asociace poskytovatelů služeb pro osoby se zdravotním postižením (EASPD) a dělala poradkyni Milanu Cabrnochovi, poslanci Evropského parlamentu.

V roce 2010 byla zvolena do Sněmovny. Voliči ji vykroužkouvali z 29. pozice na kandidátní listině na páté volitelné místo, přeskočila například i pozdějšího šéfa pražské organizace Borise Šťastného. Je členkou kontrolního a petičního výboru a výboru pro sociální politiku. Zasedá rovněž ve stálé komisi pro rodinu a rovné příležitosti.